ال جی اعلام کرد که موتور شگفت انگیز مبدل بازی.های سه بعدی که توانست در نمایشگاه IFA ۲۰۱۱ توجه بسیاری را به خود جلب نماید، هم اکنون برای دارندگان گوشی هوشمند Optimus ۳D قابل دسترسی و دانلود می.باشد.

این نرم افزار در ابتدای ماه جاری در اروپا عرضه شده و تا چند هفته آینده در دیگر مناطق نیز قابل دسترسی خواهد بود.

به گزارش جی اس ام، موتور تبدیل کننده بازی.های سه بعدی ال.جی اولین نرم افزاری است که به کاربران این امکان را می.دهد که بتوانند بازی.های مبتنی بر OPEN GL دو بعدی را به سه بعدی تبدیل نموده و در هر زمان مجدداً به دوبعدی برگردانند.

این تکنولوژی دریچه ای جدید را به دنیای سه بعدی باز نموده و توانسته است که محتواهای سه بعدی جدیدی را ایجاد و در اختیار کاربران قرار دهد.

به گفته مدیران ارشد ال.جی در این بخش، موتور تبدیل کننده بازی.های سه بعدی ال.جی توانست کمبود محتوای سه بعدی را به طور مستقیم برطرف نماید.

ال.جی قصد دارد که برتری خود را در زمینه تمامی محصولات سه بعدی حفظ نموده و با ارائه تکنولوژی.های نوآورانه دیدگاه افراد را نسبت به این فناوری گسترش داده و مثبت نماید.

بعد از نصب این برنامه، افراد می.توانند به راحتی با استفاده از این مبدل، بازی.های دو بعدی خود را به سه بعدی تبدیل نموده و از آن لذت ببرند. تنها نکته این نرم افزار این است که بازی دو بعدی می.بایست بر پایه OPEN GL بوده و در حالت افقی(Landscape) اجرا گردد.

کاربران می.توانند عمق و وضوح تصویر سه بعدی را تنظیم نموده و بهترین کیفیت را تجربه نمایند. همچنین قادر خواهند بود به راحتی و با استفاده از کلید مخصوص این برنامه در هر زمان بازی.های دوبعدی را به سه بعدی یا بالعکس تبدیل نمایند.

ال.جی قصد دارد که نرم افزار دیگری بر روی گوشی هوشمند Optimus ۳D خود با ایجاد قابلیت.های جدید قرار دهد که شامل:

*ویرایشگر فیلم.های سه بعدی که قادر است بر روی گوشی تصاویر ویدیوئی سه بعدی را ایجاد و ویرایش نماید.

*قابلیت مشاهده فیلم.های سه بعدی به صورت دو بعدی در یک صفحه

*قابلیت صدای دالبی در بر روی گوشی و برخورداری از بهترین کیفیت صدا

*ایجاد موازنه در پخش ویدئوهای دو بعدی به صورت خودکار

تبدیل کننده بازی سه بعدی ال.جی به صورت اتوماتیک از طریق WIFI بر روی گوشی شما نصب شده و همچنین قادر است از طریق منوی دستگاه مستقیماً نرم افزار را به روز نماید. علاوه بر این شما می.توانید گوشی هوشمند خود را به کامپیوتر متصل کرده و با اجرا نمودن نرم افزار پشتیبانی گوشی.های موبایل ال.جی آن را به روز نمایید.

کاربران می.توانند با مرور سایت ال.جی از تاریخ دقیق دسترسی این برنامه مطلع گردند.


موضوعات مشابه: