فرماندار کالیفرنیا یکشنبه هفته آینده شانزدهم اکتبر مصادف با بیست و چهارم مهرماه را رسما روز استیو جابز نامگذاری کرد. در این روز شرکت اپل قصد دارد مراسمی را برای بزرگداشت استیو جابز در دانشگاه استنفورد کالیفرنیا برگزار نماید.
جری براون فرماندار کالیفرنیا در توئیتی که جمعه شب خطاب به بیش از یک میلیون دنبال.کننده خود فرستاده است اعلام کرده که این یکشنبه روز استیو جابز در ایالت کالیفرنیا خواهد بود.


[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]  استیو جابز مدیرعامل سابق شرکت اپل در روز پنجم اکتبر درگذشت و دو روز بعد در یک مراسم بسیار کوچک و خانوادگی به خاک سپرده شد. پس از درگذشت استیو جابز شخصیت.های بسیاری شامل باراک اوباما رئیس.جمهور امریکا، بیل گیتس بنیانگذار مایکروسافت و مارک زوکربرگ بنیانگذار فیس.بوک مرگ او را تسلیت گفتند و این اقدام حتی به تغییر صفحه اول گوگل و تسلیت و تقدیر سامسونگ به عنوان رقیب فعلی این شرکت در بازار تلفن همراه نیز منجر شد.
  مراسم.های بزرگداشت بسیاری پس از درگذشت استیو جابز بنیانگذار شرکت اپل (به همراه استیو ووزنیاک) برگزار شده است. روزنامه نیویورک.تایمز جمعه گزارش داد که مراسم بزرگداشتی از سوی شرکت اپل در روز شانزدهم اکتبر با حضور مدیران برجسته سیلیکون.والی در دانشگاه استنفورد جائیکه استیو جابز سخنرانی معروف خود را در سال ۲۰۰۵ انجام داد برگزار خواهد شد.
  پیش از این شرکت اپل اعلام کرده بود که احتمالا مراسم بزرگداشتی تنها با حضور کارکنان خود در روز نوزدهم اکتبر در محل شرکت اپل برگزار خواهد کرد.

  موضوعات مشابه: