شرکت نوکیا که این روزها تلاش می.کند با تمرکز بیشتر بر تولید نسل جدید گوشی.های هوشمند مبتنی بر سیستم.عامل ویندوز فون محبوبیت از دست رفته خود را به دست آورد، گوشی هوشمند جدیدی را مبتنی بر آخرین نسخه از سیستم.عامل سیمبین با نام Nokia 603 روانه بازار کرد.

به گزارش ایستنا، این گوشی هوشمند که به صورت کاملا لمسی ساخته شده است و هیچ کلید سخت.افزاری را در خود جا نداده، بر پایه سیستم.عامل Symbian Belle فعالیت می.کند.

گوشی هوشمند 603 نوکیا نمایشگر لمسی 3.5 اینچی از نوع ClearBlack دارد که تصاویر در آن با کیفیت 360 در 640 پیکسل به نمایش درمی.آیند. این گوشی هوشمند به پردازنده یک گیگاهرتزی مجهز شده است و از دیگر امکانات قابل ملاحظه.ای که درآن به کار رفته است می.توان به دوربین دیجیتالی 5 مگاپیکسلی با کیفیت تصویربرداری 1280 در 720 پیکسی HD اشاره کرد.

گوشی 603 نوکیا به باتری ویژه.ای مجهز شده است که در حالت آماده.باش می.تواند انرژی را تا 19 روز و در حالت استفاده تا 7 ساعت در خود نگه دارد.

طول.، عرض و ضخامت این گوشی هوشمند به ترتیب 113، 57 و 12 میلیمتر و وزن ان 106 گرم است. این گوشی شامل تمام قابلیت.های نوکیا می.شود و قیمت ان 200 یورو اعلام شده است.


موضوعات مشابه: