[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]


  شرکت موتورولا دقایقی پیش در یک کنفرانس خبری از محصول جدید اش پرده برداری کرد. با ساعت هوشمند موتورولا با نام MotoACTV آشنا شوید. ساعتی که به مچ دست شما بسته می شود و قرار است یک وسیله برای حفظ سلامت شما و سرگرمی به حساب بیاید.

  این ساعت دارای یک پردازشگر ۶۰۰ مگاهرتزی است (دیگر کارمان به جایی رسیده که ساعت مچی پشت دستمان هم چنین پردازشگرهایی دارد!) و سیستم عامل اندروید هم دارد وزن اش تنها ۳۵ گرم است. این ساعت با حسگر ویژه اش می تواند بر ضربان قلب شما نظارت کند و با جی پی اس داخلی اش میزان فعالیت و دویدن هایتان را محاسبه می کند.

  این ساعت که در واقع یک رقیب جدی برای Nike+ به حساب می آید ضد آب و عرق ساخته شده و می تواند تا ۴۰۰۰ قطعه موسیقی هم درون خودش نگهداری کند و رادیو FM هم دارد و به یک امکان مربی صوتی هم مجهز است که با صدا به شما می گوید چطور ورزش کنید.

  به همراه MotoACTV دو مدل هدست بلوتوث هم به نام های SF700 و SF500 ارایه می شود. اطلاعات فعالیت های بدنی شما هم با وب سایت این ساعت به صورت آنلاین به روز می شود و می توانید ببینید که چقدر فعالیت بدنی داشته اید.

  این ساعت هوشمند با دو ظرفیت ۸ گیگابایت و ۱۶ گیگابایت و با قیمت ۲۴۹ و ۲۹۹ دلار از ماه آینده به صورت جهانی وارد بازار خواهد شد.  [براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]


  موضوعات مشابه: