هنگامی که در سال ۲۰۰۷ اولین مدل آیفون به بازار عرضه شد، دوربین آن به نظر تنها یک راه.حل موقت بود تا آیفون اپل در قیاس با رقبای ان روز خود فقط بدون دوربین نمانده باشد و این دوربین در مقایسه با رقیای خود چیزی برای برتری نداشت.
چهار سال بعد اما داستان طور دیگری بود و دوربین آیفون ۴ به نقطه قابل اتکا و درخشان تلفن همراه آیفون تبدیل شده بود.
اما واقعا دوربین تلفن همراه آیفون در این ۴ سال چقدر رشد کرده بود؟ این سوالیست که وب.سایت کمراپلاس به دنبال پاسخ آن بوده و با عکسبرداری یکسان به وسیله هر ۵ نسخه آیفون عرضه شده و مقایسه تصاویر بدست آمده در این مدت به دنبال آن بوده است.
[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] • با مقایسه این دو تصویر بدست آمده به راحتی می.توان متوجه موضوع و تفاوت عمده در این مدت شد. در واقع اپل با آیفون ۳GS اولین گام خود در زمینه دوربین را برداشته تا نهایتا به برداشتن گام.های بزرگتری در آیفون ۴ و آیفون جدید خود یعنی ۴S. برسد.
  [براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]  این روزها دیگر «آیفون ۴» در میان محبوبترین دوربین.های عکاسی در فلیکر جای گرفته و حتی با اضافه کردن یک قاب جانبی می.توانید آیفون خود را به یک دوربین SLR حرفه.ای تبدیل کنید!
  شاید روزی شما وقتی اولین آیفون اپل را داشتید حتما به این نیاز داشتید تا یک دوربین دیگر خریداری کرده و با خود همراه داشته باشید اما اکنون و با داشتن iPhone4S دیگر نیاز ندارید تا همواره با خود یک آجر بدردنخور حمل کنید!

  موضوعات مشابه: