نوکیا n9 هنوز در رده پرفروشترین تلفن.های همراه هوشمند بازار قرار نگرفته و نوکیا برنامه.ای برای عرضه آن در بازار امریکا ندارد و حتی در ایران نیز همانطور که احتمالا در فارنت خوانده.اید این گوشی به تازگی رونمایی شده و به بازار عرضه شده است.
این گوشی اولین و تنها تلفن همراه هوشمند مبتنی بر سیستم عامل می.گو است و در واقع می.توان آن را آخرین یادگار مطرح و فعلی استراتژی نوکیا از عصر جهالت در تلفن.های همراه هوشمند یعنی سیمبیان دانست تا نهایتا این شرکت به فکر افتاده و با مشارکت مایکروسافت در اندیشه تولید رده جدیدی از تلفن.های همراه هوشمند مبتنی بر ویندوزفون باشد.
مطمئنا این جملات ما تنها به خاطر گلایه همیشگی.امان از نوکیا به خاطر دلبستگی عجیبش به سیمبیان است و اصلا بدین معنا نیست که نوکیاn9 .گوشی خوش.دست، خوبی و جذابی نیست و بیشتر کسانی که به همراه ما در رونمایی نوکیا n9.در تهران حضور داشتند به آن اذعان دارند.
نوکیا همواره به ساخت دقیق و باکیفیت دستگاه.های خود مشهور بوده و نوکیاn9 .نیز با قاب پلی.کربنات و صفحه نمایش ۳٫۹ اینچی محدب خود از این قاعده مستثنی نبوده است.
تمام اینها را گفتیم تا شما را دعوت به تماشای فیلم مراحل کامل ساخت این گوشی از ایجاد اولین حفره.ها بر روی قاب گوشی تا بسته.بندی نهایی آن بکنیم. اگر امکان تماشای این فیلم را دارید آن را تماشا کنید و نظرات خود را همین پائین مطرح کنید.

برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید