فری که قانون اولش ممنوعیت موبایل است! قوانین برای رفتن به کره شمالی ساده هستند؛ قوانینی که باید رعایت کنید، این است که نمی.توانید تلفن همراه یا بلک.بری خود را به آنجا ببرید، آن.ها به شما اجازه نمی.دهند برای کسی ایمیل بفرستید، اجازه قدم زدن در خیابان.ها را ندارید... گروه جهان- کره شمالی سرانجام پس از سال.ها انزوا درب.های خود را به روی توریست.های خارجی باز کرده است البته نه کاملا فقط کمی و به اندازه یک شکاف! پس اگر می.خواهید به سرزمین دیکتاتوری کره.شمالی سفر کنید، لطفا در صف بایستید!
به گزارش قانون، برای نخستین بار پس از سال.ها، رژیم نظامی کره. شمالی به توریست.ها اجازه داده است تا برای دیدن آبشارها، جنگل.ها و ماموران راهنمایی و رانندگی به این کشور سفر کنند.

در کره شمالی به شما پیشنهاد می.شود که از کوه.ها، رودخانه.ها، آبشارها و جنگل.های کاج دیدن کنید. پیونگ یانگ به 70 پارک آبی خود می.بالد، پارک.هایی که آب جاری در آن.ها بقدری زلال است که می.توانید بنوشید!


قوانین برای رفتن به کره شمالی ساده هستند؛ قوانینی که باید رعایت کنید، این است که نمی.توانید تلفن همراه یا بلک.بری خود را به آنجا ببرید، آن.ها به شما اجازه نمی.دهند برای کسی ایمیل بفرستید، اجازه قدم زدن در خیابان.ها را ندارید و همچنین اجازه حرف زدن با افراد محلی یا عکس گرفتن از آن.ها را هم ندارید! تمامی این کارها ممنوع است.
کره شمالی از زمان جنگ دو کره در دهه 50 میلادی تاکنون درهای خود را به روی جامعه جهانی بسته است اما به دلیل تحریم.های طولانی مدت، اکنون به شدت به ارز و توریست نیاز دارد. نیازی که چندان با منش سیاسی به شدت بسته دولتمردان پیونگ یانگ سازگار نیست.
وقتی به کره شمالی می.روید، چه چیز را خواهید داد؟ روزنامه واشنگتن پست به نقل از شاهدان عینی نوشته است: "آن.ها به شما پیشنهاد می.کنند که از کوه.ها، رودخانه.ها، آبشارها و جنگل.های کاج دیدن کنید. پیونگ یانگ به 70 پارک آبی خود می.بالد، پارک.هایی که آب جاری در آن.ها بقدری زلال است که می.توانید بنوشید. همچنین به ماموران زیبا و شیک.پوش راهنمایی و رانندگی در تقاطع.های معمولا خالی و ساختمان.های سر به فلک کشیده شهر!"
به نوشته واشنگتن پست، شما همچنین می.توانید در طول هفته دو شبکه تلویزیونی دولتی را تماشا کنید و آخر هفته هم، شبکه سومی که تنها فیلم.های قدیمی چینی پخش می.کند.
با توجه به اینکه پکن نزدیکترین متحد پیونگ یانگ است، تمرکز کره شمالی تاکنون بیشتر بر توریست.های چینی بوده و اغلب توریست.ها به سواحل شرقی برده می.شوند، جایی که پیش از این توسط یک شرکت از کره جنوبی تجهیز شده است.
واشنگتن پست نوشته است: "کره جنوبی این منطقه مرزی را در سال 2008 میلادی در اعتراض به کشته شدن یک توریست کره.ای ترک کرد. توریست 53 ساله.ای که به دلیل عکسبرداری از منطقه به گفته مقام.های کره شمالی "ممنوع" با شلیک گلوله یک سرباز کشته شد."

موضوعات مشابه: