درحالی.که عربستان یکی از بالاترین میانگین.های فقر و بیکاری در میان کشورهای جهان را به خود اختصاص می.دهد، به تازگی تصاویری از خودروی فراری تمام طلای یکی از شاهزادگان سعودی منتشر شده تا بر تفاوت طبقاتی و حیف و میل ثروت..های ملی این کشور بیش از پیش تاکید کند.

به گزارش ارم نیوز با این که عربستان سعودی کشوری نفت.خیز است و بیشترین ذخایر نفتی جهان (25 درصد) را در اختیار دارد؛ اما به دلیل فساد حاکمان آن 20 درصد مردم این کشور در فقر بسر می.برند.[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]


  این درحالی است که منابع غیررسمی، نرخ بیکاری در این کشور را 25 درصد اعلام و تاکید کرده.اند، اکثر بیکاران را قشر جوانان دانشگاهی تشکیل می.دهند.

  این منابع با اشاره به این که براساس آمار منتشره در سال 2010 میلادی 70 درصد مردم عربستان از داشتن مسکن محروم بوده و به دلیل کمبود در آمد و گرانی توان خرید خانه را نداشته.اند، تاکید کردند: پس از فقر، تورم و فساد از جمله بزرگ.ترین مشکلات موجود در عربستان سعودی است.

  در چنین شرایطی به تازگی تصاویری از خودروی یکی از شاهزادگان آل سعود منتشر شده است، نکته قابل توجه در این تصاویر که یک خودروی فراری را نشان می.دهند، این است که این خودرو تماما از طلا ساخته شده است.

  این خودرو طلای فراری از آن شاهزاده بدر بن عبد العزیز بیستمین فرزند ملک عبد العزیز، پایه.گذار عربستان سعودی جدید است تا ضمن تاکید بر تفاوت طبقاتی فاحش موجود در این کشور نحوه حیف و میل درآمدهای میلیاردها دلاری حاصل از فروش نفت توسط خاندان آل.سعود را به تصویر بکشد.

  [براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]